SEPETİNİZ 0,00 ₺

Sepetinizde hiç ürün yok.

ALIŞVERİŞ SEÇENEKLERİ

TELEFON İLE ALIŞVERİŞ : 
0212 2919277-78 Marie Antoinette Chocolatier Telefonla Sipariş Hattını arayın. Telefona çıkacak olan yetkili kişiye istediğiniz ürünü veya ürün numarasını bildirin. Marie Antoinette Chocolatier yetkilisi size ürünün fiyatını, nakliye bedelini ve ödeme koşullarını bildirecektir. Ürünü almaya karar verirseniz Marie Antoinette yetkilisine ürünün teslim edileceği adresi ve fatura adresinizi bildirin ve alışverişinizi bitirin. 


INTERNET ÜZERİNDEN : 
Ürünlerimizin yanında bulunan Sepete Ekle butonuna tıkladığınızda açılan pencerede ürünün fiyatı ve sipariş adedi bölümü karşınıza çıkacaktır. Satın almak istediğiniz adedi yazarak ürününüzü alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. 
Alışverişe devam etmek isterseniz Alışverişe Devam tuşuna basarak listenize yeni ürünler ekleyebilir ya da Siparişimi Tamamla tuşuna basarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz 
Listenizde alışverişinizin tutarını ve nakliye bedelini göreceksiniz. 
Alışverişimi Tamamla tuşuna bastıktan sonra ödeme türü, fatura ve teslimat ve adres bilgilerini doldurabilir ve Satın Al tuşuna basarak alışverişinizi sonuçlandırabilirsiniz. 
Alışveriş numaranızı mutlaka kayıt ediniz. 


ÖDEME : 
Ödemenizi aktif olan ödeme türleri üzerinden yapabilirsiniz. 
Kredi Kartı, Kapıda Ödeme (Nakit/Kredi Kartı), Mail Order, Banka Havalesi, EFT . 
Kredi Kartı ile sitemiz üzerinden ödeme yapabilir veya Mail Order formu doldurarak Marie Antoinette yetkililerinin ödemenizi kredi kartınızdan tahsil etmelerini talep edebilirsiniz. 
Havale ve EFT ile yapacağınız ödemeler için banka hesap numaralarımızdan herhangi birini tercih edebilir, ödemenizin açıklama bölümüne sipariş kodunuzu eklemek suretiyle ödemenizi yapabilirsiniz. Havale bilginiz bankadan Marie Antoinette yetkililerine ulaştığında siparişiniz işleme alınacaktır. 

TESLİMAT: 
Ödeme gerçekleştikten sonra; 
KURYE İLE İstanbul içi,PAZAR GÜNÜ HARİÇ 13:00'e kadar olan siparişler aynı gün içerisinde, 
İstanbul içi 13:00'dan sonraki siparişler kurye ile ertesi gün ve TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO İLE siparişler 3 iş günü içerisinde teslim edilir. (Kargo firmasından kaynaklanan gecikmelerde şirketimiz sorumluluk kabul etmez.)


Banka hesap bilgilerimize ulaşmak için buraya tıklayınız. 
Mail Order formu için buraya tıklayınız.